Sigortalı Evden Eve Nakliyat

DURSUN EVDEN EVE NAKLİYAT olarak bizim için evden eve taşımacılık da sigortalama hizmeti : alanında uzman  , eşyaların değerlerini iyi bilen , deneyimli sigorta expertizimiz  evinize gelip eşyalarınızın değerlerini tek tek kontrol edip eşyalarınızın değerine uygun sigorta  fiyatı belirlemektedir…
Daha sonra da bütün ekibimiz gibi alanında uzman , profesyonel  ve deneyimli sigorta ekibimiz tarafından sigorta expertizimizin eşyalarınızın değeri doğrultusunda belirlediği sigorta bedeli miktarınca eşyalarınıza sigorta yapılmaktadır. Böylece eşyalarınız güvenilir ellerde olmuş olur…

Sigorta lı evden eve nakliyat son yıllarda "sigortalı taşıma" devri başlamıştır. Bu sayede olası istenmeyen durumlarda evden eve nakliyat işlemi sırasında oluşabilecek zararları sigorta şirketleri karşılamaktadır. Kısaca taşınan malların sigortalanması olarak özetlenebilir.

Sigortalı taşıma kavramı sadece şehirlerarası eşya nakliyat esnasında trafik raporuyla sabit olan bir kaza sonrası oluşan hasarlarda devreye girmektedir. Hiçbir sigorta şirketi yükleme ve boşaltma esnasında oluşacak hasarları karşılamaz zira düşündüğümüz vakit her taşımanın başlangıcına ve bitişine anlaşmalı bir sigorta şirketi ekspertizi tayin etmek gerekecektir. Sigorta şirketleri 2.el eşyaya sigorta yapmazlar ancak eşya orijinal ambalajında ise istisnalar oluşmaktadır.

Her ne kadar sigortalanmış olsa da eşyalarınız anlaştığınız firmanın ambalajlama, paketleme ve depolanması da çok önem taşımaktadır. Anlaşma yapacağınız firmaların yukarıda yazılan özelliklere uymasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Evden eve taşımacılık kaliteli firmalar tarafından yapıldığı zaman taşıma sırasında ve taşındıktan sonraki zamanlarda nakliyat konusu ile ilgili başınız hiç bir zaman ağrımaz.

 
Dursun Evden Eve Nakliyat
GSM: 0535 551 05 37
GSM: 0539 988 02 29