Evden Eve Nakliyat

Dursun nakliyat size operasyon merkezinde 7 gün 24 saat lojistik destek ve operasyon takip hizmeti vermektedir. Bunu internet sitemizi izleyerek veya aşağıda verilen telefonlardan arayarak öğrenebilirsiniz.
Dursun Nakliyat ekipleri, taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Başarılı bir nakliyat olması için taşınmaya başlamadan ev vel özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit edici çalışmalar yapılmaktadır. Müşteri Temsilcisi yardımcı olmak üzere nakliyatın her aşamasında sizin yanınızda daima hazır olacaktır.
Ne yazık ki, çoğu ‘evden eve nakliyat firması' evinizin taşınmasını sadece metreküp ve ton olarak taşınacak eşya gibi görmektedir. Dursun Nakliyat olarak aslında müşterilerimizin hatıralarını ve kıymetli eşyalarını taşıdığımızın bilincindeyiz.
Müşteri Temsilciniz taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli
eşyalarınız taşınırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.
Operasyon, taşınma ihtiyaçlarınızın Müşteri Temsilcisi tarafından dikkatle ve özenle analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra müşterimizin uygun olduğu gün ve saatte Dursun Nakliyat Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider.
Taşınma gününde Müşteri Temsilciniz, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Dursun Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.
Tecrübeli ve yetenekli paketleme görevlisi elemanlarımız evinizdeki veya ofisinizdeki tüm eşyaları özenle paketlerler.
Eşyanıza verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli paketleme malzemelerinden ve eğitimli personelimizin özel paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz.
Paketlemede; eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre muhtelif ebatlarda üzeri Dursun logolu beyaz kraft karton kutular, bol miktarda kağıt, battaniyeler, balonlu naylonlar ve kapitoneler kullanılmaktadır. Özel eşyalarınız, hassas elektronik esyalarınız veya paha biçilemez sanat eserleriniz, antikalarınız büyük bir özenle taşınır.

 
Dursun Evden Eve Nakliyat Kayseri - 2010
Kayseri Evden Eve Nakliyat - Kayseri Evden Eve Taşımacılık
GSM: 0535 551 05 37
GSM: 0539 988 02 29
dursunevdeneve@hotmail.com