Dursun Evden Eve Nakliyat

DURSUN Evden Eve Nakliyat ile eşyalarınızın nakliye işlemi boyunca emin ellerde olduğunu belirtmek isteriz. Taşıma işlemi süresince özen göstermemizin yanı sıra her ihtimale karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz ve tam güvenli bir nakliye işlemi gerçekleştiriyoruz... Sorularınıza telefonda şirket yetkililerimiz en kısa sürede çözüm bulacaklardır. 

Evden eve nakliyatta taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce evinize ekspertiz elemanlarımızı göndererek eşyalarınızı inceler ve ona göre araç temin edilir ve sigorta bedelini uygun şekilde hazırlayıp sözleşme imzalanır. Bu sayede eşyalarınız nakliyat süresince sigortalanmış olur. Evden eve nakliyat ve diğer nakliye işlerinde sigorta işlemi kuşkusuz çok önemlidir. DURSUN Nakliyat eşyalarınıza özen göstererek bir yerden diğer yere taşır. Sigorta poliçesi imzalandıktan sonra uzman kadromuz ile eşyalarınız evinizde demonte edilerek paketlenir ve muntazam bir şekilde araçlarımıza istif edilir. Eşyaları yerleştirirken de yine aynı şekilde araçtan muntazam bir şekilde indirerek özenle yerine yerleştirir ve monte ederiz.

Evden eve nakliyat sektöründe önemli konulardan biride ambalaJlamadır. Değerli eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmesini istemiyorsanız eşyalarınızı emin ellere, DURSUN Evden Eve Nakliyat 'a emanet edebilirsiniz. Çünkü firmamız müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı misyon edinmiştir. Evden eve nakliyat ve her türlü nakliye işlemleriniz için Dursun evden eve nakliyat Ev ve Ofis taşımacılığı hizmetinizdedir...

-----------------------AMBALAJLAMA------------Paketleme----------------------

DURSUN NAKLİYAT'ın en çok üzerinde durduğu ve önem verdiği iş
     sağlam bir paketlemedir.   
Her arabamızda eşyalarınızın güvenli ve temiz bir şekilde taşınması 
     için özel paketleme malzemelerimiz mevcuttur.
Taşınmak için paketlenen eşyalarınız hangi odalardan alındı ise gitti-
     ği yerde de aydı odalara yerleştirilir.
Evden Eve Nakliyat'ın en önemli aşamalarından biri, eşyaların uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesidir.
Eşyalarınız, taşınma öncesi türlerine göre özel olarak seçilen ambalaj malzemeleriyle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.
Ambalaj malzemeleri, hava kabarcıklı naylon, karton kutu ve koliler, nakliye battaniyeleri ve bandajlardır.

 
Dursun Evden Eve Nakliyat
GSM: 0535 551 05 37
GSM: 0539 988 02 29