Dursun Evden Eve Nakliyat

KORSAN EVDEN EVE NAKLİYAT CİLARA DİKATT ?
Son zamanlarda Korsan evden eve ciler ortaya çıkmiş bu korsan sözde evden eve nakliyat firması yız diye internete bir site koymakla ? ve arayan muşteriye normal fiyatın yarısı fiyat vererek ve normal bir kamyon lan Eşyaları sarmadan duzgün istif etmeden yukleyıp yolayarak özelikle uzun yol eşyalar gitiği yerde muşteri eşyaların yeni eve taşınmasını ister ama ortada eşyayı indirecek eleman bulamaz çünki firma arabası değil normal kamyon haliyle eleman da gitmemiş oluyor. ve düşük fiyata aldanıp ev eşyasını götürdüğü ilde indirmek için eleman aramaya başlar tabi bu arada eşyalar zarar görmüş ola bilir. Lütfen iki yuz lira nın bin liralık buz dolabınızdan olmayın
Evden eve nakliyat, ev, ofis, fabrika depo vb. mekanlarda taşınma işlemlerinizi kolaylaştıran, sizlere hiç bir şekilde zahmet çektirmeden taşıma ve yerleştirme işleminin gerçekleştirilmesi anlamına gelmektedir. Evden eve nakliyatta ilk aşamada Ekspertiz görevlisi devreye girer ve bu personel evden eve taşımacılık yapılmadan önce nakliyenin yapılacağı yerde gerekli saha çalışmasını yapar. Bu çalışmalar taşınacak eşyaların cinsi, taşınacak binanın kat sayısı vs. dır.

Bu gibi etkenler evden eve nakliyat ta çok önemli olduğu için bu konu atlanmamalıdır. Ekspertiz görevlisi aynı zamanda eşyalarınıza uygun aracı tahsis etmekle mükelleftir.
Evden eve nakliyat ta son yıllarda "sigortalı taşıma" devri başlamıştır. Bu sayede olası istenmeyen durumlarda evden eve nakliyat işlemi sırasında oluşabilecek zararları sigorta şirketleri karşılamaktadır. Kısaca taşınan malların sigortalanması olarak özetlenebilir.
Her ne kadar sigortalanmış olsa da eşyalarınız anlaştığınız firmanın ambalajlama, paketleme ve depolanması da çok önem taşımaktadır. Anlaşma yapacağınız firmaların yukarıda yazılan özelliklere uymasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Evden eve taşımacılık kaliteli firmalar tarafından yapıldığı zaman taşıma sırasında ve taşındıktan sonraki zamanlarda nakliyat konusu ile ilgili başınız hiç bir zaman ağrımaz.