Sivrice evden eve nakliyat

Dursun Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli en güvenilir en özenli hizmeti vermekteyiz…
Biz Dursun Evden Eve Taşımacılık olarak siz değerli müşterilerimize ambalajlama konusunda  profesyonel ambalajlama elemanları , 1. Sınıf kalitede ambalajlama malzemeleri , kendimize ait hijyenik sağlam kaliteli battaniyelerimiz ile ; taşıma konusunda profesyonel eleman kadromuz , evden eve taşımacılık hizmetini en üst düzeye çıkarmak amacı ile özel olarak dizayn edilmiş farklı ebatlarda evden  eve nakliyat araçlarımız ile ; mobilya , dolap vs eşyalarınızı güvenlir sağlam kaliteli bir şekilde mobilyanızı sökmek taşındığı evde tekrar aynı  kalite sağlamlık ve aynı güvenilirikte montajını yapmak üzere işinin ehli alanında uzman marangoz elemanlarımız ve bu marangoz elemanlarımızın kullanarak eşyalarınızı sağlam ve güvenilir bir şekilde söküp gideceği evde tekrar takması için kullanabileceği her çeşit matkap,tornavida  vs  eşyalardan oluşan malzeme çantalarımız ve sigortalama konusunda siz değerli müşterilerimiz için eşyalarınızın sigortalı yani güvenilir bir şekilde taşınabilmesi açısından eşyalarınızı tek tek kontrol eden  tek tek değerlerini belirleyen sigorta expertizimiz ve sigorta expertizimizin belirlediği bu belgeler doğrultusunda eşyalarınız için en uygun yol sigartasını yapan alanında uzman profesyonel sigorta ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en üstün kalitede hizmet vermek için buradayız…

Ambalajlama; özellikle evden eve nakliyat için en can alıcı noktalardan biridir. İyi bir ambalaj ile karşılaşılabilecek olumsuz şartlarda zarar sıfıra indirgenebilir. DURSUN Nakliyat olarak biz ambalajlama konusunda uzman çalışanlarımız ile özenle çalışıyor, evden eve nakliyat'ta eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylonlar ve patpatlama sistemiyle güven altına alıyoruz.

Paketlenecek eşyanızın türüne göre karton fıçı, koli ya da benzer gereçleri kullanarak güvenli bir şekilde, dış etkenlere karşı eşyalarınızı koruyarak güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Özellikle gömlek, ceket vb. kıyafetlerinizi elbiseler için özel olarak üretilen askılı dolaplarımız ile taşıyoruz. Bu sayede evden eve nakliyat'ın her aşamasında kıyafetleriniz zarar görmeden ve hatta kırışmadan taşınacağı yere varmış oluyor.

Müşterilerin evden eve nakliyat işinde en çok korktukları sorun eşyalarının kırılmasıdır. Eşyalarınızın tümü bizim için değerli eşyalardır ve bunun için evden eve nakliyatta eşyalarınıza gösterdiğimiz özen ve uzman çalışanlarımızın gayreti sayesinde sorunsuz bir nakliye işi gerçekleştirilmiş oluruz.
EVDEN EVE 3

 
Dursun Evden Eve Nakliyat
GSM: 0535 551 05 37
GSM: 0539 988 02 29