Kayseri Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı tekstil ile ürünlerinizi eski stil olan kolilerde değil özel yapım ve standartlara uygun askılı dolap bulunan araçlarımızda taşıyoruz.
Bu sayede eşyalar alındığı gibi giden adreste teslim ediliyor. Dolaplar özel ve toz geçirmez olarak imal edildiğinden hiç bir sorun teşkil etmiyor. Pantolonlar, ceketler vb. kıyafetler kırışmadan nakliye süresince düzenli olarak kalabiliyor.


Her türlü tekstil gönderimlerinizin askılı taşımacılık hizmetimiz sayesinde şehir içi ve şehir dışı nakliyesini yapabilirsiniz.Evden eve nakliyat ta son yıllarda "sigortalı taşıma" devri başlamıştır. Bu sayede olası istenmeyen durumlarda evden eve nakliyat işlemi sırasında oluşabilecek zararları sigorta şirketleri karşılamaktadır. Kısaca taşınan malların sigortalanması olarak özetlenebilir.
Her ne kadar sigortalanmış olsa da eşyalarınız anlaştığınız firmanın ambalajlama, paketleme ve depolanması da çok önem taşımaktadır. Anlaşma yapacağınız firmaların yukarıda yazılan özelliklere uymasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Evden eve taşımacılık kaliteli firmalar tarafından yapıldığı zaman taşıma sırasında ve taşındıktan sonraki zamanlarda nakliyat konusu ile ilgili başınız hiç bir zaman ağrımaz.

 
Dursun Evden Eve Nakliyat
GSM: 0535 551 05 37
GSM: 0539 988 02 29