kayseri evden eve, kayseri evden eve tasimacilik, evden eve kayseri, kayseri nakliyat, kayseri nakliyat firmalari. Kayseri bölgesinde şehiriçi şehirlerarası başarı ile hizmet vermektedir  

Ambalajlama - Paketleme

Dursun evden eve nakliyat özen ve dikkat isteyen bir konudur. Çünkü eşyaların tamamıyla evden eve nakliyat firmasına emanettir. Ona gelebilecek bir zarar firmanın zedelenmesi anlamına da gelebilir. Ki müşteriler evden eve nakliyat firması seçerken genel anlamda eşyalarının zedelenmemesi ve zarar görmemesine aşırı dikkat eder. Ambalajlama; özellikle evden eve nakliyat için en can alıcı noktalardan biridir. İyi bir ambalaj ile karşılaşılabilecek olumsuz şartlarda zarar sıfıra indirgenebilir. DURSUN Nakliyat olarak biz ambalajlama konusunda uzman çalışanlarımız ile özenle çalışıyor, evden eve nakliyat'ta eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylonlar ve patpatlama sistemiyle güven altına alıyoruz.

Paketlenecek eşyanızın türüne göre karton fıçı, koli ya da benzer gereçleri kullanarak güvenli bir şekilde, dış etkenlere karşı eşyalarınızı koruyarak güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Özellikle gömlek, ceket vb. kıyafetlerinizi elbiseler için özel olarak üretilen askılı dolaplarımız ile taşıyoruz. Bu sayede evden eve nakliyat'ın her aşamasında kıyafetleriniz zarar görmeden ve hatta kırışmadan taşınacağı yere varmış oluyor.

Müşterilerin evden eve nakliyat işinde en çok korktukları sorun eşyalarının kırılmasıdır. Eşyalarınızın tümü bizim için değerli eşyalardır ve bunun için evden eve nakliyatta eşyalarınıza gösterdiğimiz özen ve uzman çalışanlarımızın gayreti sayesinde sorunsuz bir nakliye işi gerçekleştirilmiş oluruz.

 
Dursun Evden Eve Nakliyat
Kayseri Evden Eve Nakliyat - Kayseri Evden Eve Taşımacılık
GSM: 0535 551 05 37
GSM: 0539 988 02 29
dursunevdeneve@hotmail.com